تبلیغات
 داستان کوتاه - تصویری/ بشار جعفری: شورشیان مسلح مواد شیمیایی انبار کرده بودند
 
داستان کوتاه
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : ارشیا شریفیان
نماینده سوریه درسازمان ملل شورشیان را متهم به انبارکردن سلاح شیمیائی کرد.
به گزارش مونتیورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر بشار الجعفری نماینده سوریه در سازمان ملل گفت مقامات سوریه دیروز در شهر بانیاس دویست و هشتاد و یک بشکه از مواد شیمیایی خطرناک و مرگبار بار را یافته اند. هفتاد و نه بشکه پلی اتیلین گلیکول، شصت و هفت بشکه مونواتیلین گلیکول، بیست و پنج بشکه مونواتانول و شصت و هشت بشکه دی اتانولامین و چهل و دو بشکه تری اتانولامین که مجموع این دویست و هشتاد و یک بشکه، اگر نگوییم برای کل کشور برای نابود کردن یک شهر کافی است.
وی ادامه داد تحقیقات در این خصوص ادامه دارد. این مواد شیمیایی در یک انبار سری که تحت کنترل و نظارت گروه های مسلح تروریست بودند کشف شده اند. مقامات ترکیه نیز به صورت غیر منتظره اعلام کردند و باید بگویم که دویست تروریست از جبهه النصرة و القاعده را که دو کیلوگرم گاز سارین داشتند، بازداشت کردند. این تروریست ها از لیبی می آمدند و این گاز را با هواپیمای مسافری که آنان را از لیبی به ترکیه آورده بود، منتقل کرده بودند. این دو نفر بنابه دلایلی بازداشت شدند، خبر موجود است و شکی نیست که ما دیدگاه های زیادی در خصوص این تحول بسیار مهم داشته ایم.
مارتین نسریکی سخنگوی دبیر کل سازمان ملل نیز در این خصوص گفت شکی نیست که دبیر کل از گزارشی که در این نشست از سوی نماینده دائم سوریه در سازمان ملل ارائه شد اطلاع یافته است. وی همچنان به شکلی جدی درباره ادعای استفاده از سلاح های شیمیایی در سوریه نگران است. چیزی که در این دوره انجامش بسیار مهم است این است که دولت سوریه اجازه حضور تیم بازرسی سازمان ملل را بدون تاخیر و پیش شرط، بدهد.
وی ادامه داد در این خصوص، قصد دولت سوریه برای دعوت از دکتر سلستروم و خانم آنجلا کین (Dr. Sellstrom and Ms. Angela Kane) حرکتی در مسیر درست است. ما باید عناصری را که نماینده دائم سوریه امروز مطرح کردند، تجزیه و تحلیل کنیم. در حال حاضر، باید بر اهمیت دسترسی جامع به مکان های ادعایی تاکید کنم.حکیم ارد بزرگ ،ارد بزرگ
 ،حکیم اُرُد بزرگ ، hakim orod bozorg , hekmat orodism , bozorg shirvan

آدمیانی که انتخابات نیک را بی ارزش می انگارند و آنانی که دانسته بازیگر انتخابات نادرست می شوند ، هر دو به یک اندازه به سرزمین خویش پشت کرده اند . حکیم ارد بزرگ

شبکه تلویزیونی العربیه لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در منطقه قدسیا دمشق چندین نفر کشته یا زخمی شدند.


حکیم ارد بزرگ / hakim orod 
bozorg / ارد بزرگ / اردبزرگ / mojtaba shoraka / shah-zadeh saljoghi / 
بزرگ شیروان / شاهزاده سلجوقی / مجتبی شرکا / مجتبی شرکاء / حکیم چهارم / 
چهارمین حکیم ایران / حکیم بزرگ / , hvn fcv' / p;dl hvn fcv' sokhk 
p;dlhki hvn fcv' , کتاب سرخ / red book

دولتمردان ، بیشتر زمان ها ، پاسخگوی پرسشهایی هستند که دوست دارند . حکیم ارد بزرگآیا پرداخت مرحله بعدی اعتبارات مالی به دولت یونان به جلوگیری از اخراج کارکنان خواهد انجامید؟
به گزارش کانال دوم تلویزیون دولتی آلمان، «سِت.دِ.اف»، بعد از یک سری مذاکرات و نشستهای نفس گیر تروئیکای اتحادیه اروپا (متشکل از بانک مرکزی اروپا، صندوق بین المللی پول و کمیسیون اروپا) در مورد یونان با وجود این، تا پایان امسال، هزاران شاغل یونانی از سوی دولت این کشور از کار خود اخراج خواهند شد و حالا در چنین شرایطی، دولت یونان در انتظار دریافت اعتبارات مالی بعدی از این گروه سه جانبه است. در صورت تخصیص تسهیلات مالی بعدی به یونان، خدمات عمومی دولتی که ظرف دههای گذشته همواره با افزایش همراه بوده است، بار دیگر باید کاهش گسترده ای را تجربه کنند. به نظر می رسد دولت یونان در حال ارسال نشانه هایی دال بر جدیت در اجرای اصلاحات و طرحهای ریاضت اقتصادی است. گوینده این شبکه با اشاره به این جدیت یونان و بدنبال آن، قوت گرفتن احتمال توافق وزاری دارایی منطقه یورو با پرداخت اعتبارات میلیاردی مرحله بعد به دولت یونان اظهار داشت: و اکنون سئوال اینجا است یونان چطور باید این اعتبار را دریافت کند؟
کای نیکلاش، خبرنگار سِت.دِ.اف آلمان در ادامه این گزارش به سراغ یک درمانگاه و مجموعه مددکاری اجتماعی در آتن رفت. شیفت پیش از ظهر این کلینیک با سی و پنج پزشک متخصص هنوز حقوقی دریافت نکرده اند.
دسپینا آدلاتو که تا همین اواخر صاحب یک فروشگاه بزرگ پوشاک بوده، اکنون ورشکست شده و حالا دیگر او نیز به کمکهای رایگان دولتی نیاز پیدا کرده است. وی گفت: من اصلا نمی توانم همدردی و همراهی دولت یونان را با مردم درک کنم. اگر این کمکها نیز از بین برود ما باید چکار کنیم؟
گالینی یاناکی، پزشک اطفال گفت: روز به روز مردمی به ما مراجعه می کنند که یا کار (دولتی) و یا کسب و کارشان را از دست داده اند. اینجا ما سعی می کنیم یکسری کمکهای ضروری برای آنها انجام دهیم.
کانال سِت.دِ.اف با بیان آنکه گروه تروئیکا بر خصوصی سازی سازمانها دولتی یونان از جمله بنادر این کشور تاکید دارد در عین حال گفت: البته این شرایط، فرصتی را فراهم آورد تا بسیاری از سرمایه داران با استفاده از بحران مالی بوجود آمده در یونان به ارزانترین قیمت ممکن در یونان خرید کنند.
استلیوس استاوریدیس، مدیر اداره خصوصی سازی یونان خاطر نشان کرد: وقتی اقتصاد، بحرانی می شود، طبیعی است که دیگر از درآمدهای خوب نیز خبری نیست.
گروه تروئیکا که بر خصوصی سازی زودهنگام در یونان تاکید دارد، وصول درآمدهای قابل تحقق مالیاتی را نیز از جمله پیش شرطهای مهم پرداخت مرحله بعدی اعتبارات مالی منطقه یورو به یونان عنوان کرده است. قرار است سیزده میلیارد و یکصد میلیون یورو از مجموع دویست و سه میلیارد و ششصد میلیون یوروی قابل پرداخت منطقه یورو به دولت یونان تا پایان امسال پرداخت شود.
اکنون وزرای منطقه یورو با تشکیل نشستی در آتن در نظر دارند در خصوص آنکه سومین بسته نجات مالی را پیش بینی و یا پایان استقراض برای دولت یونان را به او اعلام کنند به رایزنی بپردازند. در این میان برخی کارشناسان اروپایی از جمله آلمانی ها معتقدند نباید این همه اعتبار مالی به یونان اختصاص یابد.
کارستن برسکی، رئیس یک سازمان اقتصادی اروپا ابراز داشت: ما یا باید بسته های نجات مالی سوم و چهارم و پنجم را برای یونان تصویب کنیم و یا اینکه به مقامات یونان بگوییم دیگر، استقراض بیشتری وجود نخواهد داشت. وی افزود: ما باید گزینه دوم را انتخاب کنیم و به پرداخت تسهیلات بیشتر به دولت این کشور پایان دهیم. باید گزینه دوم را نسبتا سریع اجرا کنیم. البته در این میان اگر دولت بتواند تمامی اصلاحات اقتصادی ضروری را عملی کند باید پاداشهایی هم برایش در نظر گرفته شود.
کای نیکلاش در پایان این گزارش گفت: مادامی که زندگی هزاران یونانی شاغل در طرحهای عمرانی نظیر ساخت بنادر یا فرودگاه در این کشور به امید وابسته است، این کشور چاره ای ندارد که چنین پروژه هایی را با حمایتهای مالی اتحادیه اروپا به جلو برد.

نوع مطلب :
برچسب ها : زیباترین جملات، رویداد های روز، تجاوز، حکیم ارد بزرگ، تصاویر حکیم ارد بزرگ، حوادث، حکمت و فلسفه،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 18 تیر 1392 04:04 ب.ظ
سلام وبلاگ زیبایی داری برای افزایش بازدیدوبلاگت میتونی به آدرس زیر ثبتش کنی تا منم هر روز بتونم بهت سر بزنم ممنون
http://fabner.net
سه شنبه 18 تیر 1392 03:58 ب.ظ
بازدید وبلاگ خود را به رایگان افزایش دهید
http://www.iramit.net/irabest
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه